ЛМТ Новини Книжкова полиця Цікаві лінки Контакти



Члени Львівського математичного товариства
1. Klurman Oleksiy (University of Bristol, UK)
2. Sus Olha (University of Alaska Fairbanks)
3. Zielinski Chris (University of Winchester)
4. Андрусяк Іванна (НУ "Львівська Політехніка")
5. Антонова Тамара (НУ "Львівська Політехніка")
6. Банах Тарас (Львівський національний університет імені Івана Франка)
7. Банах Ірина (ІППММ ім. Я.С.Підстригача НАН України)
8. Бандура Андрій (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу)
9. Бардила Сергій (University of Vienna)
10. Біланик Ірина (ТНПУ ім. Волдимира Гнатюка)
11. Бобилєв Дмитро (Криворізький державний педагогічний університет)
12. Боднар Дмитро (Західноукраїнський національний університет)
13. Бридун Вікторія (Львівський національний університет імені Івана Франка)
14. Бридун Андрій (НУ "Львівська Політехніка")
15. Бродяк Оксана (НУ "Львівська Політехніка")
16. Вентик Левко (НУ "Львівська Політехніка")
17. Війчук Тарас (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка)
18. Возна Світлана (НУ "Львівська Політехніка")
19. Войтович Христина (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка)
20. Гринів Ростислав (Український католицький університет)
21. Гринів Олена (Львівський національний університет імені Івана Франка)
22. Гузик Надія (Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного)
23. Джалюк Наталія (ІППММ ім. Я.С.Підстригача НАН України)
24. Дільний Володимир (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка)
25. Зайцев Олександр (Université de Lille)
26. Зарічний Михайло (Львівський національний університет імені Івана Франка)
27. Зікрач Дмитро (SoftServe)
28. Ільків Володимир (НУ "Львівська політехніка")
29. Карабин Оксана (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності)
30. Ковальчук Оля (Львівський національний університет імені Івана Франка)
31. Копитко Богдан (Ченстоховський політехнічний університет, Польща)
32. Кучмінська Христина (ІППММ ім. Я.С.Підстригача НАН України)
33. Лопушанська Галина (Львівський національний університет імені Івана Франка)
34. Маланчук Оксана (Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького)
35. Микитюк Ярослав (Львівський національний університет імені Івана Франка)
36. Музичук Анатолій (Львівський національний університет імені Івана Франка)
37. Нечепуренко Максим (Newton Principle Agency Corp, USA)
38. Пагіря Михайло (Ужгородський національний університет)
39. Пелих Володимир (ІППММ ім. Я.С.Підстригача НАН України)
40. Петричкович Василь (ІППММ ім. Я.С.Підстригача НАН України)
41. Петрук Олег (ІППММ ім. Я.С.Підстригача НАН України)
42. Пирч Назар (Українська Академія Друкарства, НУ "Львівська Політехніка")
43. Поливода Орислава (Українська академія друкарства)
44. Попов Михайло (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)
45. Процах Наталія (Національний лісотехнічний університет України)
46. Ревенко Віктор (ІППММ ім. Я.С.Підстригача НАН України)
47. Ружевич Надія (НУ "Львівська Політехніка")
48. Сало Тетяна (НУ "Львівська Політехніка")
49. Скасків Олег (Львівський національний університет імені Івана Франка)
50. Сухорукова Христина (Львівський національний університет імені Івана Франка)
51. Трусевич Оксана (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності)
52. Хаць Руслан (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка)
53. Чижиков Ігор (Львівський національний університет імені Івана Франка)
54. Чорний Віктор (ТНПУ ім. Волдимира Гнатюка)
55. Шепарович Ірина (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка)
56. Яджак Михайло (ІППММ ім. Я.С.Підстригача НАН України)